Články | AKCE a SLEVY

Dětský pokoj Futures sestava A

Sestava dětského / studentského pokoje jako inspirace do vašeho domu či bytu Dětský pokoj Futures sestava A.

Inspirujte se ve fotogalerii
Prodejce a dodavatel Helcel nábytek o dětském pokoji říká:

“ Moderní dětaký pokoj Futures 
Dodáváme v dekoru grafit/bílá + dodatky zelená nebo tyrkysová 
Sestava A zahrnuje: 8 + 6 + 13 + 14 + 10 + 5 + 1 + 7 + 3 
Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy níže 
Postele jsou včetně roštu 
Postele nezahrnují matrace 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
Viz. jednotlivé elementy níže 
 
Každý výrobek v naší nabídce je vyráběn tak, aby dětem co nejlépe sloužil a vyhovoval. Je nám jasné, že při hraní děti na bezpečnost nemyslí – proto na ni myslíme u výroby dětského nábytku. Výrobky, které nabízíme, splňují ty nejpřísnější zákony a standardy. U nás můžete dětem splnit všechna jejich přání a vytvořit jim ten nejkrásnější dětský pokoj, kde budou trávit spoustu zábavných chvil, ale také si zde budou plnit své školní povinnosti. Ve všech sestavách najdete postele, psací stoly, komody, skříně a mnoho dalšího nábytku. Můžete si pořídit celou vzorovou sestavu nebo popustit uzdu své fantazii a vytvořit svým dětem jedinečný dětský pokoj! Myslete na své děti a dopřejte jim pohodlné, kvalitní a zábavné prostředí.
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.  …“

Zobrazit součásti tohoto pokoje >

Dětský pokoj Futures sestava A – Fotogalerie
Chcete vidět více ?


Napsat komentář

Další inspirace pro vás