Články | AKCE a SLEVY

Obývací stěna Fila

Sestava obývací stěny jako inspirace do obývacího pokoje Obývací stěna Fila.

Inspirujte se ve fotogalerii
Prodejce a dodavatel Helcel nábytek o obývací stěně říká :

“ Moderní obývací systém Fila
Dodáváme v moderním dekoru dub sonoma/grafit
Cena zahrnuje elementy: 1+2+5+6
Lze zakoupit i jednotlivé elementy
Kompletní nabídka všech elementů níže
Jednotlivé elementy lze ustavit zvlášt
Lze dokoupit LED osvětlení za 690Kč
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
370x202x60cm
 
OBÝVACÍ STĚNA FILA
Obývací stěna Fila je velmi elegantní, prostorná a snadno ji doladíte ke zbytku zařízení. Světlý dřevěný dekor v kombinaci s lesklou šedou je velmi originální a dodává stěně na zajímavosti. Její oblé hrany zjemní celkový dojem. Fotografie z dovolené, sváteční sklo, sbírka CD, knížky, to vše a mnohem víc zde najde své místo. Jednotlivé elementy můžete uspořádat podle vlastního vkusu a možností prostoru. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes.
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. …“

Zobrazit součásti této sestavy >

Obývací stěna Fila – Fotogalerie
Chcete vidět více ?


Napsat komentář

Další inspirace pro vás