Články | AKCE a SLEVY

Obývací stěna Matrix PLUS

Sestava obývací stěny jako inspirace do obývacího pokoje Obývací stěna Matrix PLUS.

Inspirujte se ve fotogalerii
Prodejce a dodavatel Helcel nábytek o obývací stěně říká :

“ Moderní obývací stěna Matrix se slevou
Dodáváme v dekoru bílá / bílý lesk 
Dvířka jsou v provedení lesk 
Sestava zahrnuje: TV stolek, komoda, vitrína a police
LED osvětlení je možná dokoupit 
Nábytek je dodáván v demontu 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Cela sestava: 240x180x42cm 
 
TV stolek: 160x42x42cm  
Police: 160x20x21cm 
Vitrína: 80x97x30cm 
Komoda: 80x97x30cm 
 
OBÝVACÍ STĚNA MATRIX PLUS 
Eleganci a styl za příznivou cenu, to a mnohem víc vám nabízí Matrix. Její světlé barvené provedení krásně prozáří váš pokoj a stěnu snadno doladíte se zbytkem zařízení. Matrix je vhodná i do menších obýváků, ale nabídne vám přitom dostatek místa pro vaše fotografie, knihy, skleněný servis a další dekorační prvky. Neváhejte a udělejte si radost!
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. …“

Zobrazit součásti této sestavy >

Obývací stěna Matrix PLUS – Fotogalerie
Chcete vidět více ?


Napsat komentář

Další inspirace pro vás