Články | AKCE a SLEVY

Bytový textil

Vyberte si praktický a příjemný bytový textil do vašeho bytu či domu. Pořiďte si do ložnice nové ložní povlečení včetně prostěradla a nakombinujte ho barevně s krásnými závěsy.

Bytový textil do bytu


Oblíbení prodejci bytového textilu v roce 2024

Vyberte si svůj nový bytový textil v jednom z prověřených českých e-shopů. Mezi nejvyhledávanější bytový textil patří závěsy do bytu, povlečení a ručníky.

  1. Povlečemevás.cz – Prodejce je zároveň také výrobcem českých lůžkovin. Všechny výrobky z bytového textilu v eshopu jsou zdravotně nezávadné a nesou certifikát kvality. Hlavním prodejním artiklem je zde jak již z názvu obchodu poznáme hlavně povlečení a prostěradla do ložnice i dětského pokoje. Dále zde nalezneme výběr ručníků a osušek. Prodejce také nabízí dopravu zdarma od 2000 Kč.
  2. Dekortextil.cz – Široký sortiment bytového textilu, kde naleznete vše od závěsů, potahů na sedací nábytek až po povlečení, deky, ručníky a bytový textil do kuchyně. Pokud si vyberete zboží nad 1500 Kč pak neplatíte poštovné.
  3. Výprodejpovlečení.cz – Velký a dobře zásobený eshop kde naleznete vedle velké nabídky povlečení, přikrývek či matrací také ručníky, osušky nebo třeba deky.  Doprava zdarma je zde také od 1500 korun.
  4. 4home.cz – Kuchyňský, koupelnový i ložnicový bytový textil v opravdu široké nabídce vám nabídne tento známý prodejce. V obchodě naleznete i závěsy, ručníky nebo chňapky do kuchyně. Mimo to zde naleznete snad úplně vše co v domě i na zahradě využijete. Doprava zdarma je zde opět od nákupu za 1500 korun.