Články | AKCE a SLEVY

Světelné obrazy

Máte prázdné místo na stěně a přemýšlíte jak ho zaplnit a ještě vytvořit něco originálního co „každý“ nemá? Zkuste se inspirovat světelnými obrazy.

Li-go Světelné obrazy
Eshop Li-Go
nabízí širokou nabídku atraktivních světelných nebo také svítících obrazů, které hlavně v pozdních hodinách můžou v místnosti navodit opravdu zajímavou atmosféru.

Podsvícený obraz stromu

 

Co je světelný obraz?

Světelný obraz je svou velikostí klasický obrázek na stěně, který je vyřezaný z více vrstev dekoru a je podsvícený. Napájení světla je provedeno baterií nebo elektrřinou ze zásuvky. Podsvětlený obraz na stěně vytváří příjemnou iluzi, světlo z tohoto obrazu nikoho neoslňuje a přináší do místnosti příjemnou atmosféru hlavně ve večerních hodinách. Měkké a přirozené světlo evokuje světlo svíčky či pro někoho taé připomíná odstíny zapadajícího slunce.

Inspirativní video s podsvětlenými obrazy

Materiál podsvícených obrazů

Povrch většiny světelných obrazů je tvořen z dekoru dřeva, tedy přírodních materiálů. Volbu vzhledu dekoru můžete použít u každého konkrétního obrazu. Tím si hezky doladíte konečný vzhled. K osvětlení se používají příjemné tóny led svítidla, které je možno ovládat dálkově a u některých tipů těchto svítidel si také můžete navolit i barvu podsvícení.

Světelný obraz na stěně - podsvícený obraz

Zdroj světla světelných obrazů

Podle typu podsvícení si můžete zvolit zda má být obraz na stěnu napájen z elektrické sítě nebo jako zdroj pro svícení poslouží baterie:

Obrazy také na zakázku

Výrobce těchto podsvícených obrazů také umožňuje nechat si vytvořit obraz dle své představy případně třeba jako obraz s firemním logem, rodinnou fotografií (pokud máte nějaký kvalitní obrázek ve křivkách) a pod. Fantazii se meze nekladou.

 

 

Další inspirace pro vás